Сборная Украины неудачно выступила на Универсиаде

Украинцы в заключительном туре не сумели обыграть Францию

5455
0

У вівторок, 7 липня, студентська збірна України провела свій заключний матч групового турніру на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка проходить у південнокорейському місті Кванджу. На жаль, українці не зуміли втримати переможний рахунок у зустрічі зі збірною Франції та припинили боротьбу за медалі.

Для виходу з групи у заключному матчі «синьо-жовтим» потрібно було здобути перемогу з будь-яким рахунком. І на 23-й хвилині наша команда зробила крок до виконання цієї мети - відзначився захисник Артем Бутенін. Але по перерві Максім Олівері, котрий вийшов на заміну, зумів відновити рівновагу, після чого він разом із партнерами зберегли мінімально необхідний для себе результат.

У іншому матчі групи «В» збірна ПАР здобула третю перемогу у трьох зустрічах, розгромивши Мексику - 3:0. Друге місце у цьому квартеті з п'ятьма очками в активі зайняли французи, наша збірна стала третьою (4 очки), а на останній сходинці (1 очко) опинились мексиканці.

Тепер збірній України доведеться змагатися за місця з 9-го по 16-е. Наступний суперник «синьо-жовтих» - команда Ірану. Ця гра відбудеться у четвер, 9 липня.

Франція - Україна - 1:1