Подопечные Олега Кузнецова отправили в ворота соперника три безответных мяча

2177
0
ffu.org.ua

У вівторок, 24 березня, юнацька збірна України U-18 під керівництвом Олега Кузнецова провела перший матч на міжнародному товариському турнірі, що проходить у столиці Латвії – Ризі. Суперниками наших хлопців були господарі турніру – латвійці.

Команди розпочали матч неквапливо, але поступово ініціатива у грі перейшла до українців. Вже на 27-й хвилині зустрічі активність збірної України біля штрафного майданчика суперників призвела до пенальті, який вдало реалізував Богдан Михайліченко. За п’ять хвилин потому Олексій Щебетун подвоїв рахунок у матчі.

У другому таймі підопічні Олега Кузнецова не зменшили обертів і ще одного разу зуміли розписатися у воротах Крістапса Зоммерса. Цього разу автором голу на 52-й хвилині став захисник збірної України Сергій Чоботенко. У підсумку, переконлива перемога українців – 3:0.

У наступному турі, який відбудеться 25 березня, «синьо-жовті» зіграють з однолітками з Грузії.