Сборная Украины U-17 не смогла квалифицироваться на ЧЕ

В последнем матче украинцы сыграли вничью со Швецией

3610
3

У вівторок, 30 вересня, у латвійському місті Єлгава юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1998 року народження, провела свій заключний поєдинок кваліфікаційного раунду ЧЄ-2015. Цього разу суперниками нашої команди були лідери групи 5 – команда Швеції.

У цьому матчі для гарантованого виходу у наступний раунд підопічних Володимира Циткіна влаштовувала тільки перемога.

Початок зустрічі був за нашими суперниками, вже на 4-й хвилині матчу Гаврусевичу довелося рятувати свої ворота після удару Зейдана. Ще через дві хвилини український голкіпер знову продемонстрував свою майстерність, цього разу небезпечним удар вийшов у Фаура. Українці, оговтавшись від стартового натиску шведів, почали проводити свої контрвипади. Найбільша небезпека воротам Хоканссона надходила після виконання стандартів у виконанні «синьо-жовтих». Перший тайм так і завершився без забитих м’ячів.

По перерві гра не змінилися. Команди обмінювалися гострими моментами, але справа до забитих м’ячів так і не дійшла. У підсумку, третя нульова нічия українців у Латвії, і третя сходинка у турнірній таблиці.

Наша команда ще має можливість потрапити до наступного раунду у якості однієї з п’яти кращих команд, що займуть треті місця. Але про це стане відомо після того, як будуть зіграні усі матчі у тринадцяти групах кваліфікаційного раунду.

Швеція U-17 – Україна U-17 – 0:0

Швеція: Хоканссон - Хаджикадуніч (к) (Тегстрем, 45), Краль, Ольссон-Лундгрен, Попплер-Ішвервуд, Хелльборг, Інгельссон (Беймо,74), Яїч, Янссон, Фаур, Зейдан (Реджіч, 27)

Україна: Гаврусевич – Бондар, Шкіндер, Матвєєнко (к), Чеберко, Калюжний (Величенко, 59), Косовський, Лісовий, Алібеков (Муха, 25), Кожушко, Завінський