Женская сборная Украины U-19 - в полуфинале Кубанской весны

Украинская команда в четвертьфинале международного турнира справилась с командой Румынии

1668
0

26 березня жіноча збірна України віком до 19 років вийшла до півфіналу міжнародного турніру «Кубанська весна-2014». В 1/4 фіналу наші дівчата обіграли збірну Румунії.

В першому таймі підопічні Наталії Зінченко повністю контролювали хід подій на полі. Досить активними були флангові гравці, постійно загострюючи гру своїми діями. І на 25-й хвилині чергова подача від Катерини Корсун втілила в гол Яна Малахова − 1:0. Другий гол не змусив себе довго чекати і він також народився на фланзі. Яна Малахова знайшла точним пасом Вероніку Андрухів, яка, в свою чергу, обіграла трьох суперниць і навісила на Тетяну Козиренко − 2:0.

В другій половині зустрічі пристрасті на полі не вщухали. На 50-й хвилині румунки отримали право на пробиття пенальті і сповна цим скористалися − 2:1. Але за 5 хвилин українки знову відновили перевагу в два м’ячі. Вікторія Бойко з кута штрафного майданчика знайшла передачею Яну Малахову і та оформила дубль − 3:1. Збірна України ще мала кілька нагод збільшити рахунок, натомість отримала ще один гол у власні ворота. Кінцівка матчу була за українками, вони постійно тримали в напрузі голкіпера суперниць, але використати свої моменти не змогли.

Отже, жіноча збірна України віком до 19 років 28 березня гратиме в 1/2 фіналу «Кубанської весни-2014». Суперником буде збірна Краснодарського краю.

Україна WU-19 − Румунія WU-19 − 3:2

Голи: Малахова (25, 55), Козиренко (33) − 50 (пенальті), 65

Україна: Фомченко, Подольська, Дем’янюк, Корсун, Ольховська, Андрухів, Малахова, Бойко, Радзієвська, Коломієць, Козиренко