ОФИЦИАЛЬНО: Арсенал хочет сыграть с Металлургом З

Сотрудники киевского клуба считают, что директор канониров Виктор Головко превысил свои полномочия

fcarsenal.com.ua
© fcarsenal.com.ua

Почесному президенту ФФУ, віце-президенту УЄФА
Суркісу Г.М.

Президенту Прем’єр-ліги України

Данілову В.Б.

Директору ФК «Арсенал»

Головко В.І.

Футбольним вболівальникам

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

трудового колективу ФК «АРСЕНАЛ» Київ

Вчора була розповсюджена інформація, що календарний матч 15-того туру між командами «Арсенал» Київ – «Металург» Запоріжжя не відбудеться.

Прем’єр-ліга підтвердила, що від ФК «Арсенал» надійшов лист з підписом директора клубу Головко В.І., в якому зазначено, що причиною невиходу команди на гру є відсутність фінансування.

Ми не можемо погодитись з таким рішенням нашого керівника, оскільки вважаємо його передчасним і прийнятим без урахування інтересів трудового колективу.

При всій повазі до Віктора Івановича, який при відсутності реального власника є одноособовим розпорядником клубу, ми занепокоєнні тим, що більшість його дій спрямовані  на зникнення клубу «Арсенал» Київ. При цьому ми розуміємо, що не кожний може витримати такий обсяг титанічної роботи, величезну напругу та високу особисту відповідальність.

Для більшості із нас не буде проблематичним знайти нове місце роботи. Чотиримісячна  заборгованість по зарплатні також  не  основна  причина наших активних дії щодо врятування ФК «Арсенал».  Найбільше нас занепокоює те, що в Україні може зникнути клуб з давньою історією частиною якого ми всі стали. Нас  турбує те, що  київський «Арсенал» повторює шлях «Оболоні», яка «відродилась» лише змінивши назву. ФК «Кривбас», який також поспішив заявити про своє відродження, очистившись від боргів. Очевидно, що це прогресуючий процес, який відбувається за сприяння керівних органів українського футболу. Нам не зрозуміло чому Федерація футболу України та Прем’єр-ліга не  вживає  жорстких та дієвих заходів для запобігання таким випадкам!

Ми хочемо оскаржити наказ директора ФК «Арсенал» № 71-к про ліквідацію клубу, як такий, що прийнятий з перевищенням повноважень, в порушення ст. 19 Закону України «Про господарські товариства» та ст. 91 Господарського кодексу України! Окрім цього ми висловлюємо недовіру директору ФК «Арсенал» Головко В.І., вимагаємо від нього відкликати згаданий лист до Прем’єр-ліги та скласти свої повноваження!

Ми готові створити колективний орган самоуправління клубом на період пошуку фінансування та виходу із скрутного становища. А також,  ми самі розпочинаємо пошук спонсорів та меценатів і заявляємо про згоду реструктуризації наявних боргів по заробітній платні. 

Трудовий колектив ФК «Арсенал»  зробить все можливе для того, щоб матч 15-того туру української Прем’єр-ліги за участі ФК «Арсенал» Київ -  «Металург» Запоріжжя відбувся.

З повагою, трудовий колектив ФК «Арсенал»

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    lair.of.ursus
    lair.of.ursus, 31.10.2013 17:00
    +6
    При потери 9-ю командами 3-х очков, Ворскла - 1, тогда Волынь, Севастополь и Карпаты остаются как бы при своих, а на самом деле получают 3 очка. Пример - сегодня Ильичевец=16, Карпаты=16 - завтра Карпаты=16, Ильичевец=13. Опаньки, Карпаты обошли Ильичевець, продув матч Арсеналу. Очень справедливо получается. Поэтому, пусть Арсенал играет с МЗ последний матч 1-го круга, а в следующем всем по 3 очка, если Арс снимется. Вот это демократия.
    tealover
    tealover, 31.10.2013 17:24
    +4
    Блин, вы там разберитесь во внутриклубных делах. А с таким бардаком проблем точно не решить.
    tealover
    tealover, 31.10.2013 17:25
    -1
    И мнение Головко в студию!
    ВадикРумын
    ВадикРумын, 31.10.2013 18:39
    -24
    vit-2, 31.10.2013 16:43
    ChMP, 31.10.2013 16:26
    _________________________ это +5 http://ru.wikipedia.org/wiki/Арсенал_(футбольный_клуб,_Киев)
    Дійсно славна історія у "каштанчиків" - цілих 12 років
    ну так нормально для хохляндии, её-то история насчитывает аж целых 22 года
    alexmshch
    alexmshch, 31.10.2013 18:55
    0
    Да нафиг эта агония?!! Дома сыграете, а дальше что? На выезд как поедете? И так з/п 0 целых 0 десятых. Думаю, что спасение Арса своими силами - это матча на два, три. Не хочу чтобы Арс исчезал с футбольной карты Украины, но и агонии в ЧУкре тоже не хочется, надоела эта Санта Барбара
    a54mojay
    a54mojay, 31.10.2013 19:54
    0
    А кто это такие "Трудовой коллектив Ф\К Арсенал"? К-о-н-к-р-е-т-н-о ! ! !
    tiger333
    tiger333, 31.10.2013 20:41
    0
    Клуб без зрителей, не клуб. А ситуация похоже такова. что Головко хотел хорошо трудоустроиться, но его не взяли, из мести превратил в банкрот "Арсенал" . Игроков жалко, они сражались со всеми, в отличие от некоторых клубов с Шахтёром. Взять на баланс федерации до конца сезона, правда, есть опасность, что станут ещё одним сдающим очки...
    Niko_Dim
    Niko_Dim, 31.10.2013 21:12
    +10
    Комментарий свернут. Показать
    Читланин, 31.10.2013 18:39
    vit-2, 31.10.2013 16:43
    /ru.wikipedia.org/wiki/Арсенал_(футбольный_клуб,_Киев) Дійсно славна історія у "каштанчиків" - цілих 12 років
    ну так нормально для хохляндии, её-то история насчитывает аж целых 22 года
    В истории ты просто даун. Во всем остальном-дебил форменный. ТвАя мАсковия с Хохляндии началась....это так просто, чтоб знал...
    FARE
    FARE, 31.10.2013 21:27
    +4
    alexmshch, 31.10.2013 18:55
    Да нафиг эта агония?!! Дома сыграете, а дальше что? На выезд как поедете? И так з/п 0 целых 0 десятых. Думаю, что спасение Арса своими силами - это матча на два, три. Не хочу чтобы Арс исчезал с футбольной карты Украины, но и агонии в ЧУкре тоже не хочется, надоела эта Санта Барбара
    Не так давно и Металлист был на грани и барахтался в Первой лиге. Так что - со всяким может случится. Единственное - Арсеналу надо уходить из столицы, куда-то в область.
    Taker.ua
    Taker.ua, 01.11.2013 00:09
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    tiger333, 31.10.2013 20:41
    Арсенал так сражался,только почему-то это видно было с Шахтером,а вот с Динамо 16 матчей пордяд,победило как не странно ДинамоТак что не надо говорить о соперниках Шахтера как с ними кто играл,команду которую все время поливали грязью Металлург Д,отобрал очень важные очки,и кстати дважды ШД выбивал из Кубка Украины.Но каким бы Арсенал не был удобным соперником для ДК,УЖ ОЧЕНЬ УДОБНЫМ,все равно желаю команде жить,клуб постоянно боролся за ЛЕ,и много хороших матчей с ними было,жаль что зрителей мало ходит,но думаю все дело в руководстве,будет новый руководитель фанатом футбола,все будет ок и свои тысяч 5-7 спокойно могут найти.
    mestniu
    mestniu, 01.11.2013 09:00
    0
    a54mojay, 31.10.2013 19:54
    А кто это такие "Трудовой коллектив Ф\К Арсенал"? К-о-н-к-р-е-т-н-о ! ! !
    Ребята хотят еще чтобы им по з/п были должны, правда не совсем понятно с кого они собираються эти деньги потом "взымать". А так это бред, если нет денег - то нет и команды. Стадион, питание, медобеспечение, перелеты, з/п.. все это на одном энтузиазме не вытянешь. Взять клуб на бюджет ФФУ это тоже маразм, чем тогда другие клубы хуже? Или таже "Таврия" откажеться от "халявы" ?
    manumi
    manumi, 01.11.2013 13:22
    +1