1991
3

Энергия - обладатель Кубка Крымтеплицы-2011

В Молодежном завершился традиционный турнир

4 лютого на Кубку «Кримтеплиці» відбулися матчі третього туру. У першій зустрічі ігрового дня господарі турніру розгромно поступилися «Нафтовику» з Охтирки. У другому матчі молодь львівських «Карпат» взяла три очки, мінімально обігравши «Мир» (Горностаївка), — повідомляє прес-служба кримчан.

Кримтеплиця — Нафтовик-Укрнафта — 1:4.
Кримтеплиця: Скрипник, Бровченко, Коробкін, Рудой, Луценко, Щедраков, Романенко, Трухін, Свинцицький, Печонкін, Старовик. У другому таймі на заміну виходили: Візавер, Свиридов, Волотьок, Абляметов, Симончук, Голоперов, Зубко. Тренер: Олександр Севидов.
Нафтовик: Втюрін, Карпенко, Єсип, Карноза, Тарасенко, Карлов, Прокурор, Мотуз, Меппорія, Бояринцев, Лещук. У другому таймі на заміну виходили: Дейнеко, Зайчук, Рябов, Мазной, Іванченко, Коваленко, Кравченко, Соловей. Тренер: Сергій Мизін.
Голи: Свинцицький (32) — Єсип (5,6), Карноза (50, пен.), Мотуз (65).

Уболівальники господарів турніру сприйняли цю поразку, своєрідно коментуючи її на клубному сайті. Мовляв, соромно програвати з таким рахунком удома. Однак варто, звісно ж, розуміти, що це лише передсезонна підготовка. А от що справді хвилює — це відсутність рівноцінної заміни Олександру Бандурі, позаяк команда надто вже багато пропускає. Причому, знову ж таки цитуючи вболівальників, у звітному матчі гості забивали у ворота «Кримтеплиці» «як лише хотіли». Найкращим гравцем матчу було визнано Сергія Мотуза.

Карпати (мол., Львів) — Мир (Горностаївка) — 1:0.
Карпати: Мисак, Ільчишин, Тарасенко, Подоляк, Конкольняк, Гордійчук, Прошенко, Озарків, Яремчук, Загидулін, Фостяк. У другому таймі на заміну виходили: Білий, Васильцов, Костевич, Покладок, О.Толочко, Омельченко, Біловус. Тренер: Роман Толочко.
Мир: Єрещенко, Головко, Осьмачко, Хомутов, Богач, Шипа, Зайцев, Савченко, Тарануха, Доценко, Череповський. У другому таймі на заміну виходили: Соболь, Багалій, Лахнюк, Реуцький, Харченко, Кордан. Тренер: Олександр Сапельняк.
Гол: Фостяк (22).

Перемога дозволила «Карпатам» зрівнятися за очками з «Енергією» з Нової Каховки. Обидві команди йшли в турнірі без втрат — по шість очок у двох матчах. За три зустрічі по стільки ж пунктів — у активі «Нафтовика» і «Кримтеплиці». «Світ», що зіграв у Кубку «Кримтеплиці» дві гри, очок ще не заробляв.

А вже 6 лютого на штучному полі «Спорт КТ Арени» відбулися матчі передостаннього туру кубка.

Кримтеплиця — Карпати-мол. — 2:0.
Кримтеплиця: Троцький, Візавер, Луценко, Щедраков, Погорєльцев, Саранчуков, Романенко, Зубко, Бровченко, Свиридов, Гайдаш. У другому таймі на заміну виходили: Антонюк, Печонкін, Симончук, Свинцицький, Старовик, Мемешев, Бриж. Тренер: Олександр Севидов.
Карпати: Данкович, Ільчишин, Тарасенко, Васильцов, Конкольняк, Гордійчук, Прошенко, Костевич, Яремчук, Білий, Фостяк. У другому таймі на заміну виходили: Покладок, Толочко, Омельченко, Біловус, Козел. Тренер: Роман Толочко.
Голи: Луценко (17), Бровченко (28).

Основні події цього матчу відбулися в першому таймі. «Кримтеплиця» набагато успішніше діяла в атаці. Своїми діями на полі виділявся лівий півзахисник Юрій Бровченко. Він віддавав передачі, сам не наважувався бити по воротах, раз по раз загострюючи гру. Саме Бровченко став співавтором першого гола у ворота львів'ян. Півзахисник подав зі штрафного з правого флангу. Його передачу замкнув Ігор Луценко — 1:0.

Подвоїти перевагу кримчани зуміли через 11 хвилин. Цього разу Бровченко головою в «рамку» перевів м'яч після подачі з флангу у виконанні Ігоря Зубка.

Найкращими в матчі було визнано Юрія Бровченка — у господарів і Павла Гордійчука — в складі гостей.

Мир (Горностаївка) — Енергія (Нова Каховка) — 1:0.
Мир: Єрещенко, Головко, Осьмачко, Хомутов, Лахнюк, Шипа, Зайцев, Савченко, Тарануха, Череповський, Доценко. У другому таймі на заміну виходили:: Кордан, Харченко, Реуцький, Багалій, Соболь, Любашов.
Енергія: Холоша, Смирнов, Швей, Дитятьєв, Ленський, Батраченко, Бичовий, Риженко, Манасян, Білоусов, В.Кучеревський. У другому таймі на заміну виходили: Цой, Гурін, Михайлов, Колесник, Черняєв, Кирик.
Гол: Хомутов (90).

У другому матчі четвертого туру зустрілися дві команди з Херсонської області. Гра цілком відповідала статусу дербі. На полі було непомітно, що «Енергія» у двох попередніх зустрічах переграла команди першої ліги, а «Мир» ще не заробляв на турнірі очок, — гра була рівною. Втім, сильнішою виявилася, хоч як це дивно, менш титулована аматорська команда.

Матчи последнего тура

Сыграв вничью с молодежью львовских «Карпат» в матче заключительного тура Кубка «Крымтеплицы» обладателем трофея стала «Энергия» из Новой Каховки. Львовян команда из Херсонской области опередила лишь благодаря лучшей разнице забитых и пропущенных мячей.

Третье место в турнире занял «Нефтяник» крупно переигравший «Мир» из Горностаевки.

«Энергия» (Новая Каховка) — «Карпаты» (Львов)-мол. 0:0
7 февраля 2011 года. Молодежное. Поле с искусственным покрытием «Спорт КТ Арены». Матч Кубка «Крымтеплицы». Пятый тур. Арбитр: Д. Кораблев.

«Энергия»: Холоша, Смирнов, Швей, Ленский, Батраченко, Кирик, Рыженко, Манасян, Цой, Гурин, Михайлов.
Во втором тайме на поле выходили: В. Кучеревский, Дитятьев, Р. Кучеревский, Колесник, Черняев, Бичевой.
«Карпаты»: Мысак, Ильчишин, Тарасенко, Васильцов, Конкольняк, Гордийчук, Загидулин, Костевич, Яремчук, Белый, Фостяк.
Во втором тайме на поле выходили: Прошенко, Покладок, Толочко, Омельченко, Биловус, Козел.

В этом матче на кону действительно стояло немало. Победитель встречи выигрывал Кубок «Крымтеплицы». Не удивительно, что команды вели себя на поле крайне осторожно.
Опасные моменты начали появляться лишь к концу первой части игры. Остро со штрафного бил Сергей Цой. Затем 1 на 1 с Романом Мысаком выскочил Денис Рыженко – и эту угрозу голкипер «Карпат» отвел, подстраховал его Олег Тарасенко, выбивший мяч с «ленточки». А под занавес встречи показалось, что лишь чудо может спасти львовян от гола. Мысак непостижимым образом среагировал на удар Арсена Манасяна с пары метров.

Нулевой счет «Карпаты» додержали, но этот результат вполне устроил «Энергию». Футболисты из Новой Каховки опередили львовян благодаря лучшей разнице забитых и пропущенных мячей и стали новыми обладателями Кубка «Крымтеплицы»!

«Мир» (Горностаевка) — «Нефтяник-Укрнефть» (Ахтырка) 1:4
7 февраля 2011 года. Молодежное. Поле с искусственным покрытием «Спорт КТ Арены». Матч Кубка «Крымтеплицы». Пятый тур. Арбитр: Д. Шудрик.

«Мир»: Середа, Головко, Осьмачко, Хомутов, Лахнюк, Шипа, Богач, Савченко, Кордан, Реуцкий, Доценко.
Во втором тайме на поле выходили: Череповский, Харченко, Тарануха, Багалий, Соболь, Любашов.
«Нефтяник»: Дейнеко, Карпенко, Саванчук, Карлов, Лищук, Карноза, Бояринцев, Мепория, Прокурор, Кравченко, Култышев.
Во втором тайме на поле выходили: Втюрин, Зайчук, Тарасенко, Витер, Рябов, Иванченко, Бушман, Мазной.
Голы: Карлов (36), Зайчук (55), Кордан (74), Карноза (82), Мазной (89)

С первых минут встречи игра носила равный характер. «Нефтяник» в этой встрече просматривал возможных новичков и футболистов, которые имеют немного игровой практики. Первый опасный момент во встрече упустили футболисты «Мира». Иван Доценко не сумел переиграть Евгения Дейнеко.
«Нефтяник» ответил моментально. Павел Карлов поймал голкипера на противоходе и открыл счет в игре.
В начале второй части встречи Владислав Зайчук удвоил преимущество в счете, замкнув прострел с фланга. Максим Кардан один мяч отыграл, но «Нефтяник» все же сумел одержать вторую подряд крупную победу на турнире. Сначала ударом со штрафного отличился Артур Карноза. А финальную точку в матче поставил Денис Мазной, воспользовавшийся грубой ошибкой защиты «Мира».